חברים טובים
לכבוד הגשת עבודת המאסטר שלי הזמנתי את שני החברים הכי טובים שלי למסעדה בתל אביב. את שירית ואת עדן. שירית שירתה איתי בצבא וטיילה איתי במזרח, עדן היה חבר ילדות. שניהם תמכו בי, עזרו לי כשחשבתי לוותר ולשניהם גם הודיתי בפתח הדברים.

עדן אסף אותי במכונית שלו וביחד נסענו אל המסעדה. שירית אמרה שתאחר טיפה. היא צריכה להרדים את הבת הקטנה שלה.

זו הייתה מסעדה שתמיד נהגנו לחגוג בה. מסעדה יקרה עם אוכל טעים והרבה קוקטילים נהדרים. הזמנו דרינק קטן וחיכינו לשירית.

"אז מה את מתכוונת לעשות עכשיו?" שאל עדן.

לא יודעת, לעבוד קצת, ואחר כך למצוא גבר, חתן ובמקביל להתחיל את הדוקטורט. חייכתי.

"חתן?" גיחך.

"כן, די, נמאס לי מהסטוצים, אני רוצה גבר בחיי, אהבה". אני יודעת שזו הייתה קלישאה, אבל זו הייתה האמת. "שירית, אני מקנאה בה. יש לה בעל טוב, ילדה, עבודה טובה, אני רוצה חיים שלווים שכמוה".

"ומה איתי?" שאל בחיוך רחב. "תשכחי ממני לגמרי".

איך אוכל לשכוח את החבר הכי טוב שלי. חשבתי לעצמי והסתכלתי עליו  עדן נראה טוב, אין ספק הוא ממש ממש נראה טוב. גבוה, שרירי, פנים שהיו שילוב של בייבי פייס עם קשיחות קלה." הדחקתי את המחשבה מראשי.  היה לי ברור שאם נזדיין, אז הקשר בינינו ישתנה לגמרי. הרי הוא היה מחליף בחורות כמו גרביים. את כל הסיפורים שמעתי.

שירית נכנסה למסעדה. נופפתי אליה והיא התיישבה. עדן הזמין עבורינו עוד סיבוב קטן מקדים ואז גם התפנינו לבחון את התפריט.

השיחה החלה לזרום. הכל היה נעים כל כך, אני ושני החברים שלי. פתאום שמתי לב ששירית מפלרטטת קלות עם עדן. זה היה בקלילות, ברמיזות, צחקה מכל משפט שלו, מידי פעם החליקה את ידה על גב ידו. האוכל הגיע ושלושתינו שקענו בו. הוא באמת היה טעים ואחר כך עוד אלכוהול. הרגשתי שקורה משהו בין עדן לשירית אבל לא ידעתי מה. שניהם התנהגו כרגיל. חייכו, צחקו, דיברו.

"אני צריך רגע לשירותים" התנצל עדן וקם ממקומו.

"תגידי, מה קורה ביניכם" שאלתי את שירית בפנים רציניות. היא לרגע השפילה מבט כמתביישת ואז הרימה את פניה. סומק קל כיסה את פניה. "אני חייבת אותו," אמרה לי פתאום.

"מה? את הרי נשואה."

"אז מה".

"אז תשכחי מזה. וחוץ מזה עדן לא יסכים, הוא לא עושה נשואות" אמרתי לה.

"הוא לא ממש התנגד כש..."

"כשמה?"

היא הסמיקה לקחה לגימה קלה, "את יודעת איזה גדול יש לו?"

"מה?" נזעקתי, "מאיפה את יודעת?" מסתבר שלא רק פלרטטה איתו, אלא גם ליטפה אותו מתחת לשולחן וגם שלפה לו את הזין.

"יא אללה, לא שמתי לב לשום דבר" אמרתי וחשבתי לעצמי שהוא חתיכת נחש, הרי כל הערב דיבר איתי כאילו שום דבר, והנה מסתבר שהעניינים החשובים והמעניינים באמת, היו מתחת לשולחן".

"זה בסדר מבחינתך?" שאלה אותי.

"מה זאת אומרת?"

"עדן ואני..."

"הוא ידיד שלי, הוא לא בן הזוג שלי" עניתי לה. "זה לא בסדר מבחינתך!!!"

"עזבי, אני חייבת" ענתה.

משכתי בכתפיים ובינתיים עדן חזר והתיישב במקומו, בינינו ושירית הודתה לי במבט מחויך. כן, זה בסדר. נשענתי לאחור, עצמתי עיניים לרגע, נהניתי מסחרחורת הנעימה של המשקאות וחשבתי לעצמי שאם לה זה לא מפריע, לעדן לא מפריע, אז לי זה בטח שלא יפריע.

הסתכלתי על זוג החברים שלי. ראיתי את היד של שירית גולשת מהשולחן כלפי מטה, מתחת למפה. היא הסתכלה אלי ולפי תנועות הזרוע, ראיתי שהיא עושה משהו. אחרי כמה שניות עלה חיוך רחב רחב על שפתיה. עדן ישב קצת המום עם חיוך שעולה ונעלם. נראה שהיה קצת נבוך. הוא הניח את כפות ידיו על השולחן, הסתכל עלי ונאנח עמוקות

בתגובה שלחתי לו חיוך של, זה בסדר גמור. יותר מזה, אפילו הרמתי את הכוס למעין לחיים כזה. "זה בסדר" אמרתי בשפתיים.

שירית נצמדה לאוזנו ושאלה משהו. אמיר הזדקף ופקח עיניים. "את בטוחה?" שאל נדהם.

ושירית בחיוך הנהנה.

עקבתי אחריה. ראיתי איך היא לוקחת את כוס היין, גומעת את כולה באיטיות, מניחה אותה בזהירות על השולחן, הסתכלה אלי, אל עדן. זה היה מדהים. באמצע המסעדה הכי מלאה בתל אביב. היא לקחה כפית, הכניסה אותה לפה ליקקה אותה בתנועה מגרה ואז הפילה אותה כבדרך אגב אל מתחת לשולחן. "אוייש נפל לי" אמרה בחיוך.

היא נעלמה מתחת לשולחן. הפנים של עדן קפאו לרגע ופתאום שמתי לאגלי זיעה מבצבצים בראשו. קל היה להבין מה קורה מתחת לשולחן ובכל זאת, התכופפתי רגע מתחת, הרמתי את שולי המפה. ראשה של שירית היה בין הרגליים של עדן. כשהרימה את הראש ראיתי את הזין של עדן. איזה קטע.

אם זה היה נמשך עוד הרבה זמן, הוא לבטח היה גומר, אבל שירית קמה וחזרה לכיסא. היה לה מבט בעיניה, מבט של אישה חרמנית.

עדן הזמין חשבון וגם רכס את מכנסיו. בדרך אל המכונית שלו חיבק אותי. "זה בסדר?" שאל.

"כן, זה בסדר גמור, לך על זה" אמרתי לו.

"בואי תנהגי את" מסר לי את המפתח. שירית ועדן התיישבו מאחור. "לאן?" שאלתי.

"קחו אותי הביתה" ביקשה שירית, "אבל בדרך הכי ארוכה שאפשר". זה היה מצחיק. עוד לפני שהנעתי את המכונית הם התנשקו כאשר הידיים ליטפו והיו בכל מקום.

האוטו התמלא בריחות של חרמנות, תשוקה, התנשפויות. כבר כשיצאתי מהחניון, שמעתי צליל של ריצ'רץ' נפתח. הצצתי במראה. עדן היה שם. שרון הייתה כפופה מעליו עם הזין הגדול שלו ביד והתחילה בלי שום מעצורים למצוץ לו.

היה שקט, אף אחד לא דיבר, רק קולות המציצה של שירית מילאו את המכונית, אין ספק, היא העניקה לו טיפול מסור ואוהב.

המשכתי לנהוג במכונית, נוסעת רחוק, יוצאת מהעיר. הרגשתי שגם אני חרמנית.

המציצה מאחורה הלכה והתגברה. מידי פעם שירית הוציאה אותו מהפה רק כדי לנשום, לקחת הרבה אוויר ולפלוט "איזה זין מדהים" וגם "כמה שאני רוצה אותו בתוכי"  וגם... "תגמור לי עכשיו בפה".

הצצתי לאחור. עדן נשען לאחור בעיניים עצומות. הידיים שלו היו על הראש של שרון, ראש תלתלים שעלה וירד במהירות. שמעתי אותו מתנשף, המציצה הקולנית ואז אנחה ארוכה.

שמעתי את שירית משמיעה קולות של בליעה שוב ושוב וכשהצצתי ראיתי שהיא ממשיכה למצוץ בעדינות.

אחרי כמה דקות כולנו נרגענו. שרון הופיעה שוב במראה כשהיא מנגבת את השפתיים, "אחחחח, זה היה טוב" ואחרי דקה וחצי שאלה, אותי אם אני יכולה לעצור במקום חשוך.

אפילו לא ידעתי איפה אני, מתישהו פשוט נעצרתי במגרש חניה שומם וחשוך. נעמדתי בפינה מבודדת וכיביתי את המכונית.

שירית ועדן כבר היו בעיצומה של נשיקה ארוכה.

עדן משך משירית את החולצה כשהיא עוזרת לו. אחר כך גם החזייה שלה הלכה ונעלמה. הוא כיסה את השדיים שלה בנשיקות וליקוקים. היא גנחה קלות, חיבקה את הראש שלו.

התלבטתי לרגע, ואז יצאתי מהרכב, הקפתי אותו, פתחתי את הדלת של שירית ונעמדתי שם.  בלי לחשוב יותר מידי התחלתי ללטף את התחת שלה, את המותניים. פרמתי את הכפתורים ומשכתי. היא הייתה מופתעת, אולי חלקית, ואז הזדקפה.

שתינו התחלנו להתנשק בלהט. זו לא הייתה הפעם הראשונה שהתנשקתי עם אישה, אבל... עדן נעלם פתאום והופיע בצד השני. הזין הזקור שלו מול העיניים. לא חשבתי פעמיים אלא הכנסתי אותו לפה. היה לו טעם מיוחד. שירית טיפסה עליה והצטרפה. שתינו ביחד מצצנו לו את הזין הענק. מידי פעם עזבנו אותו והתנשקנו ושוב, הגשתי אותו אליה והיא הגישה אותו אלי.

הרגשתי ידיים מלטפות לי את חזה ואת כולי.

"רגע" צעקתי, שניהם נעצרו. הורדתי מיד את החולצה והחזייה. שירית הורידה לגמרי את הבגדים. גם אני.

היינו שלושתינו ערומים במגרש חניה.

עדן משך אותנו אל אחרי האוטו. ביד חזקה הוריד אותנו אל הברכיים. שוב חזרנו אל הזין שלו. זה היה כל כךךך מגרה.

"תעמדי" לחש עדן ולא ידעתי למי הוא מתכוון. שתינו נעמדנו. הוא השכיב אותנו על המכונית. הרגשתי את ידו מגששת בין הרגליים ואת האצבעות הארוכות שלו מפשקות אותי. אחחחח זה היה מחרמן ברמות. עצמתי את העיניים והתמכרתי. כשפתחתי ראיתי אותו נצמד רגע לשירית. הוא זיין אותה מאחור ובמקביל זיין אותי באצבעותיו.

שירית לא הצליחה להתאפק, היא גנחה חזק כל כך עד שחששתי שלמרות שהיינו קצת מבודדים, מישהו ישמע אותנו.

הוא יצא ממנה ונצמד אלי. "הכל בסדר?" לחש לאוזני ואז גם ליקק אותה.

"אההה כןןןן" גנחתי כשהרגשתי את קצה הזין שלו נצמד אלי. הוא היסס לרגע והחל לחדור לתוכי. הוא היה גדול, עבה ומילא אותי לגמרי. חדר יותר ויותר עמוק. איזו הרגשה מופלאה. אני חושבת שבכיתי מרוב עונג.

הוא החל לנוע כשהוא טמון עמוק בתוכי, בהתחלה לאט אך בקצב הולך ומתגבר. אני חושבת שהגמירה הראשונה הפתיעה אותי. הוא נסוג מתוכי ופלטתי איזו אנקת מחאה, אבל גם שרון הייתה צריכה והוא כבר היה עמוק בתוכה.

נצמדתי אליהם, שלחתי יד, תפסתי לו את האשכים הגדולים, ליוויתי אותו נכנס ויוצא מהחברה שלי. ביד השנייה ליטפתי לה את השדיים.

עדן הלך והגביר את הקצב. הגוף שלו חבט בשירית בכל פעם בצליל גדול.

העיניים של שירית היו עצומות. הפנים היו רטובות ועל הפה היה חיוך גדול של אושר עילאי. הבנתי אותה, היא הייתה מרוכזת כולה בזין הגדול שחדר עמוק לגופה בעצמה בלתי נגמרת. רציתי אותו עוד אבל הייתי סבלנית. הגוף שלה רעד והתפתל והיא גמגמה עוד עוד.

הוא שוב עבר אלי. כל כך קשה, כל כך חזק, כל כך גדול. הוא הכניס אותו לתוכי הכי עמוק שאפשר ואני הרגשתי שאני מתפוצצת. רציתי שהזין הענק הזה ימשיך ויהיה בתוכי לנצח.

האורגזמה כמעט קרעה אותי לגמרי.

עכשיו היה תורו של עדן לגמור. שתינו כרענו מולו ומצצנו לו. אפילו קצת נאבקנו אצל מי יגמור. אני זכיתי, אבל שירית שאבה ממנו עוד ועוד ואחר כך שתינו התנשקנו מחליפות בינינו נוזלים.

התלבשנו ונסענו. הפעם עדן נהג, אני לצידו ושירית מאחור.

היא ירדה מהמכונית והלכה כושלת אל חדר המדרגות.

"זה לא יפגע בחברות בינינו" ספק אמר ספק שאל עדן כשהגענו אלי.

"לא, לא ניתן לזה לפגוע" עניתי במהירות.

"אז אם ככה, אני עולה.

חיוך של אושר התפשט על פני. כן, בהחלט, אני רוצה שיעלה.