בהשאלה
הדלת נפתחה ומולי עמדה בחורה ג'ינג'ית נאה. "את לילך?" גמגמתי קלות. היא חייכה, "כן". "אני הכלבלב לקי" הצגתי את עצמי במבוכה רבה.

היא צחקקה. "בוא תיכנס פנימה הכלבלב לקי" הכניסה אותי לסלון שלה.

היא נעמדה מולי משולבת ידיים. "אז מה קורה עכשיו?" שאלה.

"מה שאת רוצה" עניתי לה. "אני שלך לשבוע הקרוב"

היא שוב צחקה. "אוקיי, אז מה אתה יודע לעשות?" משכתי בכתפי, "הכל."

"אתה יודע לרחוץ כלים?" שאלה. הנדתי בראשי לכן. "לך לרחוץ את הכלים" אמרה.

"ככה?" שאלתי.

""איך אתה רוצה לרחוץ כלים?"

"בדרך כלל אני עושה את זה בלי בגדים" עניתי לה סמוק לגמרי.

"אוקיי, אז תתפשט ותלך לרחוץ כלים" המשיכה לצחקק.

התפשטתי במהירות. "תתקרב רגע" ביקשה ממני ואני עשיתי כמה צעדים לקראתה. "מי שם לך את זה?" שאלה.

"הוד מעלתה" עניתי לה מיד.

"אתה יכול להסיר את זה?" שאלה. הנדתי את ראשי לשלילה.

"ואיך אתה מרגיש עם זה?" שאלה בעניין. עשיתי תנועה בכתפיים, כאילו רוצה לומר לה, את יודעת איך זה, גבר שהזין שלו דחוס בתוך כלובון קטן נעול במפתח.

"אפשר לגעת?" שאלה בנימוס.

"אפשר הכל" עניתי לה תוהה לעצמי, מה הוד מעלה אמרה לה כששלחה אותי אליה לשבוע.

"היא תפסה את הזין החסום שלי והסתכלה בו בעניין. "מה קורה כשעומד לה?" שאלה.

"לא עומד לי, זה כואב, זה... רק כשהוד מעלתה רוצה לצ'פר אותי או להשתמש בזה, אז היא פותחת לי את זה".

"וככה אתה כל היום?" תהתה

"הנהנתי בראשי.

"ואיך אתה משתין עם זה?"

"זה קצת קשה, אבל התרגלתי" זו הייתה האמת. זה היה ממש לא נעים להסתובב עם זה ימים שלמים, אבל התרגלתי.

"טוב, הבנתי" אמרה לילך. "עוד משהו שאני צריכה לדעת?"

"אם אני לא בסדר במשהו, את יכולה להעניש אותי" אמרתי וכדי למנוע את השאלה הצפויה הוספתי, את יכולה להכאיב לי, להצליף בי, לתת לי סטירות, או כל דרך אחרת שתמצאי לנכון".

לפי הבעת שביעות הרצון שעלתה על פניה, אני חושב שכל העניין הזה מצא חן בעיניה יותר ויותר. "טוב, עכשיו לך לעשות כלים" אמרה.

חיכתה לי שם ערימת כלים גדולה. הסתכלתי מסביב, מצאתי את הסקוטש, את סבון הכלים והתחלתי לעבוד. אחרי חצי שעה הכל היה מבריק, יבש. באותה הזדמנות גם ניקיתי את המטבח באופן כללי. יצאתי ונעמדתי בסלון. "סיימתי גברתי" . לילך שצפתה בטלוויזייה שלחה אותי להתקלח. עשיתי מקלחת מהירה. לא ידעתי לאכול את המצב ששהיתי בו. אצל הוד מעלתה הכל היה ברור. תפקידי הוא להיות עבד הבית, לתחזק אותו, לנקות אותו, להכין אוכל, לשעשע את האורחים כשצריך, לענג את הוד מעלתה כשצריך. כאן, נדמה ששום דבר לא היה ברור במיוחד.

"אתה יודע, מיכל אמרה לי שאתה טוב עם הלשון" שמעתי אותה אומרת לי. פתחתי את הווילון. לילך הג'ינג'ית עמדה שם שעונה על הכיור.

"אם היא אומרת..."

"אז אני רוצה לבדוק את העניין" אמרה. יצאתי מהר מהמקלחת ולילך הובילה אותי אל חדר השינה שלה. שם פתחה את המכנסיים שלה. היא התיישבה על המיטה ופישקה את רגליה. היה לה כוס מגולח לחלוטין.

נשכבתי בין הרגליים שלה והתחלתי ללקק את שפתי הכוס שלה. הרגשתי איך היא מתחילה להירטב. מבלי משים שלחה את ידה אל עבר הדגדגן שלה כדי לשפשף אותו. בעדינות הרחקתי את ידה, "תני לי בבקשה" לחשתי. היא הניחה את הידיים לצד הגוף, והרפתה את עצמה. המשכתי ללקק. מידי פעם החדרתי את הלשון פנימה. היא גנחה קלות. באפי הרגשתי את הדגדגן שלה מתקשה קלות.

העברתי את הלשון שלי על הדגדגן. "אההה" נאנקה.

"הכל בסדר?" הרמתי לרגע את הראש. "כן, הכל נפלא" אמרה בקול רועד. היא שלחה יד לפנים הניחה אותה על ראשי ודחקה אותי אל הכוס המדהים שלה. המשכתי ללקק אותה כשאני מקדיש יותר ויותר תשומת לב לדגדגן.

הרגשתי איך הרטיבות הולכת ונוזלת ממנה. ליקקתי את מיצי הכוס שהחלו לזרום ממנה.

"תכניס לי אצבע" ביקשה ואני דחפתי לתוכה אצבע. היא ממש רקדה על האצבע שלי. הצמדתי את השפתיים שלי אל הדגדגן התפוח ומצצתי אותו חזק. כשהרפיתי צעקה עלי, "עוד"

כל גופה רטט כאשר החדרתי עוד אצבע ליקקתי קצת את הכוס ושוב מצצתי את הדגדגן. "אני גומרת" התחילה לזעוק, "אני גומרתתתת". ידעתי שכשיורדים למישהי והיא גומרת, אסור לשנות שום דבר. לכן המשכתי בדיוק את אותן תנועות בדיוק באותו קצב ולילך געשה כולה עד שהדפה אותי ממנה.

התרוממתי ממנה והיא החל להירגע.

"זה היה טוב" אמרה, "ממש טוב, אבל אני צריכה זין"

משכתי בכתפי, מה לעשות, זה לא תלוי בי, אבל היא בחיוך רחב התגלגלה הצידה, פתחה את המגירה שלצד המיטה ושלפה משם מעטפה. היא נופפה בה ואז מסרה לי אותה. "פתח אותה"

פתחתי ולתדהמתי, היה בה מפתח. "מה אתה חושב? שככה אקבל אותך?" צחקה. מסרתי לה את המפתח נעמדתי על בירכי ונתתי לה לגשש ולנשות עד שהצליחה לפתוח את המנעול. מכאן כבר המשכתי לבד.

תוך דקה הזין שלי הזדקר. לילך תפסה אותו בידה ובחנה אותו. "אהממממ, יפה מאוד" אמרה בהתפעלות. אכן היה לי כלי שבכל קנה מידה נחשב לגדול.

"עכשיו תשכב על הגב" הורתה לי ואני עשיתי כמצוותה. היא נעמדה לרגע והתיישבה על פני תוך שהיא מכוונת את הכוס שלה אל פי. הוצאתי את הלשון החוצה, דחפתי אותו עמוק לתך הכוס שלה. היא החלה לקפץ. תוך כדי התכופפה לפנים ותפסה לי בזין.

כששוב הגעתי אל הדגדגן שלה היא כבר החלה להשתולל מעל פני. היא חיככה את הכוס שלה בכוח ואז פתאום נעצרה.

"תזיין אותי" ציוותה עלי ונשכבה ברגליים מפושקות.

לא חיכיתי להזמנה נוספת. נשכבתי מעליה, וכיוונתי את עצמי לתוכה. "את מוכנה?" שאלתי וכשאמרה שכן, דחפתי את עצמי פנימה.

היא בערה שם. הייתי מגורה בטירוף, חדרתי לתוכה בעצמה רבה. כבר... הרבה זמן, יותר מידי זמן לא זיינתי אף אחת. הוד מעלתה לא נהגה להשתמש בזין שלי ולכל היותר הייתה מתירה לאורחים ולאורחות שלה להשתעשע בי, אבל אז הייתי בעיקר פה ולעתים גם חור תחת. לכל היותר הייתה מתירה לי לאונן.

הפעם לילך רצתה שאזיין אותה ואני כמובן לא סירבתי . לפתע נעצרה. "תצא רגע ממני" ביקשה. הוצאתי את הזין שלי מתוכה. היא תפסה אותו והצמידה אותו במקביל לכוס שלה, כשהוא בעיקר מחכך את השפתיים ואת הדגדגן. "ככה" מלמלה.

שפשפתי את עצמי עליה כשאני חש את הדגדגן התפוח שלה על הזין שלי. זה היה מטורף לגמרי, מגרה בצורה  שלא הכרתי מעולם. הכוס שלה הגיר נוזלים. "חזק" צעקה אלי ואני המשכתי לנוע מעליה משיק את הזין שלי לאורך השפתיים.

גופה רעד מתחתי. הרגשתי אותה גומרת ומשתוללת.

גם אני כבר לא יכולתי יותר להתאפק. האורגזמה התפרצה ממני ועטפה אותי לגמרי.

שנינו נשכבנו זה לצד זה. "זה היה טוב" גנחה ואני הודיתי שכן. "מעניין מה אתה עוד יודע לעשות" אמרה כאילו לעצמה והסתובבה מפנה לי את הגב. ליטפתי אותה ארוכות עד שנרדמה וחשבתי לעצמי שהולך להיות שבוע מעניין במיוחד.