החבר של אישתי
השעון הראה שחלפו עשר דקות. אני לוקח אוויר וברגליים כושלות הולך אל חדר השינה. כשאני נכנס, אני מוצא אותם בעיצומה של מציצה. הוא שוכב ערום על הצד שלי במיטה, ראשו מונחת על הכרית שלי והיא, קרן, האשה שלי, עדיין לבושה בבייבי דול השקוף שהבאתי לה מפריז כורעת בין רגליו ומוצצת לו את הזין. המראה הזה מעביר בי צמרמורת קרה. כן, הוא קיים ברגע מאז שהכרתי את קרן וידעתי כמעט בכל פעם שהם נפגשים, אבל זו הפעם הראשונה שאני רואה אותם בפעולה. אני מתיישב על הכיסא שהוכן קודם, מניח רגל על רגל ורואה איך הוא תופס את ראשה בבעלתנות והודף אותה אל הזין שלו. היא כמעט נחנקת, אבל היא בכל זאת משמיעה קולות של הנאה.

 

הוא מוסיף יד, אוחז ברקותיה בכוח ומכוון אותה בקצב ובעומק שהוא אוהב וקרן משתפת עמו פעולה. אחרי עשר דקות ארוכות של מציצה כמעט לא נגמרת, הוא מושך אותה אליו. היא נשכבת עליו לרגע ושניהם מתנשקים ואז היא מתיישבת עליו, מסיטה מעט את החוטיני ומכוונת את הזין שלו היישר לתוכה.

 

זה כל כך מוזר לראות איך זין כל כך גדול ועבה נעלם בתוך הגוף שלה. אני חייב להודות שזה אפילו מחרמן. קרן מתחילה לרכב עליו במרץ והוא תופס את שדיה וחולץ אותם מתוך הבגד. מידי פעם היא גוחנת לפניו והוא יונק מהם.

 

ברגע מסוים אחרי שנמאס לו הוא מוריד אותה ממנה ומבקש ממנה להעמד על ארבע. היא נעמדת ומביטה רגע אלי. אני לא יודע לפרש את המבט הזה, מבט ללא מילים. הוא נעמד מאחוריה, מכוון וחודר פנימה. כשהוא תופס אותה בישבנים מניע אותה בכוח על הזין שלו, משפד אותה ונהנה. היא גונחת וכאשר הוא מנחית לה על הישבן פליק ועוד פליק, היא צועקת מהנאה. אני מכיר את הקולות האלו, היא לקראת גמירה. הוא ממשך ומטלטל אותה קדימה ואחורה ובפליק הבא היא מתחילה לגנוח ולצעוק.

 

אני מופתע למצוא את עצמי מחורמן כל כך. זו אשתי, קרן. אנחנו ביחד כבר שבע שנים ולראות אותה גומרת ככה מחרמן אותי במיוחד. אני מסתכל רגע עליו. הוא שמן, הוא מזיע בכל גופו. כשקרן נרגעת, הוא יוצא ממנה והיא שוב מתיישבת עליו כדי לרכב. שוב היא גומרת.

 

שלושה חודשים אחרי שהתחלנו לצאת ביחד היא התוודתה בפני, סיפרה לי על הקשר שייש לה עם עומר. "הוא מבוגר ממני בעשרים שנה והוא נשוי" אמרה ואז השפילה מבט ואמרה בשקט, "ואני לא יכולה בלעדיו". לי זה נשמע כל כך מוזר ולא מתאים. התניתי את המשך הקשר שלנו בכך שתיפרד ממנו וכך באמת היא עשתה, אבל אחרי כמה חודשים הושיבה אותי לשיחה ואמרה לי שאנחנו צריכים להפרד, היא חייבת את עומר בחייה. "אני לא יכולה להסביר את זה, אבל…"

 

מסתבר שכשהייתה עוד חיילת בצבא הגנה לישראל החלה לנהל איתו רומן שנמשך לאורך כל השנים. מתישהו היא גם החלה לצאת עם גברים אחרים. אף קשר שהיה לה לא היה רציני ומחייב, אלא רק איתי, אבל פתאום היא מצאה שהיא לא יכולה בלעדיו. "תבין, הוא חלק מהחיים שלי" בכתה.

 

נפרדנו לחודש ואחר כך חזרנו. היא אמרה שהיא תנסה שוב להפרד ממנו. אבל אחרי חודשיים שלא ממש היו טובים, אמרה לי שזה או שאני אלמד לחיות עם הנוכחות שלו בחייה, או שניפרד.

 

התלבטתי קשות. קרן הייתה האישה הישראלית שתמיד חלמתי עליה. היא הייתה יפה, חייכנית, היה לה חוש הומור משובח ובכלל, הייתה כל מה שאי פעם רציתי. התאהבתי בה ממבט ראשון. לא רציתי לוותר עליה כל כך מהר. אולי הייתי שתוי ואולי כאוב מידי מהפרידה והסכמתי. אמרתי לה שאני מוכן לזה באופן ניסיוני, אבל אני לא רוצה לדעת כלום, שתסתדר עם הזמנים לפי לוח הזמנים שלי.

 

הזמן עבר וחלף ולא דיברנו עליו עד ש… עד שיום בהיר אחד בישראל היינו אמורים ללכת ולחפש דירה ביחד והיא אמרה שהיא עסוקה. כשלחצתי עליה, אמרה שהיא נפגשת עם עומר. זה קצת הרגיז אותי וזה הפך לריב גדול, אבל אחריו יצא שימי חמישי אחר הצהריים הפכו להיות הימים הקבועים שלה ושלו. אני למדתי להשאר בעבודה עוד שעה, אולי לקפוץ לחדר כושר או לחברים…

 

עברו שנים. עברנו לגור ביחד, התחתנו, ניהלנו חיים טובים ביחד והיא פעם בשבוע או שבועיים נפגשה בימי חמישי עם עומר. אני לא יודע מה תפס אותי לאחרונה, אבל ביקשתי ממנה פעם אחת לצפות בהם. באופן אוטומטי היא סירבה, אבל אחרי שביקשתי שוב ושוב וגם אמרתי לה שהיא חייבת לי את זה, היא הסכימה לחשוב על זה וגם לשאול את דעתו. אחרי שבוע היא אמרה שהוא מוכן וגם היא מוכנה בתנאי אחד. שאהיה נוכח, אבל הם יתעלמו ממני לגמרי, לא ידברו איתי, אני לא אדבר איתם. אני יכול לצפות בהם אבל… מבחינתם, אני זבוב על הקיר. הסכמתי.

 

היא רוכבת עליו ושוב גומרת ועכשיו הוא רוצה לגמור. הוא שוב נשכב והפעם היא תמצוץ לו עד הסוף. אני נדרך. במידה מסוימת אני אפילו נהנה לראות אותה מטפלת ככה בזין שלו. היא מלקקת, יורדת אל הביצים מלקקת אותם בעדינות ושוב עולה במעלה הזין. היא קצת מאוננת אותו ואז מזדקפת לרגע ומכניסה אותו לפה. היא עושה את זה בכזאת תשוקה ואהבה ואני שפתאום הפכתי למחורמן עד אימה, מרגיש שאני לא יכול להתאפק. אני שולף את הזין שלי ומתחיל לשחק בעצמי.

 

הוא עוצר אותה לרגע ומושך אותה. היא נשכבת עליו כך שהשדיים הגדולים והיפים שלה יעטפו את הזין שלו. ליתר ביטחון היא גם תופסת אותם ומוחצת את הזין בתוכם. כך היא נעה בעדינות משתדלת לענג אותו כמה שיותר ואז כשהוא מושך אותה בשערותיה, היא שוב חוזרת למצוץ לו.

 

המציצה הזו הופכת ליותר ויותר קשוחה. הוא הודף את ראשה וגורם לה להכניס את כל הזין פנימה, להעצר… היא משתנקת לרגע, אבל לא נעצרת, רק נותנת לו להמשיך ולהתענג עליה. ברגע מסויים הוא מטלטל אותה בכוח, מניע אותה על הזין שלו כאילו הייתה איזו בובה ואז מודיע לה שהוא עומד לגמור.

 

אני נדרך, משפשף את עצמי מהר יותר. זה כל כך מחרמן לראות אותם כך. היא נעצרת והוא באנחות קלות גומר ויורה את זרעו לתוך גרונה. אני רואה אותה מוצצת ויונקת ובולעת ורק אחרי דקה ארוכה הוא מרפה. זה הרגע שאני מתיר לעצמי לגמור באורגזמה ארוכה וחזקה הרבה יותר מהרגיל.

 

היא מרימה את ראשו, מחייכת אליו ואז נוטלת מגבונים לחים ומנקה אותו בעדינות. אחר כך הם נשכבים צמודים ומחובקים ונרגעים ביחד.

 

אני מנגב את עצמי במקביל ואז סוגר את המכנסיים, קם ויוצא מהחדר. הם אפילו לא מסתכלים עלי. אני נכנס למטבח, שולף בקבוק מים קרים ולוגם. הם נראים כל כך טוב ביחד, היא כל כך אוהבת אותו. משהו בתוכי גורם לי להבין דברים שלא הבנתי כל השנים. אני מתמלא באהבה אליה, מחכה כבר לשמוע את הדלת נפתחת ולשמוע מילות פרידה. אני רוצה לחבק אותה חזק, את אשתי.