מיכאלה מתהפכת
פעם בשלושה חודשים מיכאלה אוספת את חפציה ומגיעה לביקור באזור המרכז. יש לה לא מעט חברים והיא רוצה לראות את כולם ולהספיק את כולם. את הלילה האחרון היא תמיד שומרת לי, הידיד הכי ותיק שלה. היא מגיעה בסביבות חמש, נחה קצת, בערב אנחנו או יוצאים או נשארים לשבת ביחד ופחות או יותר לסכם את הביקור ובכלל, לעבור על מה קרה בחודשים האחרונים אצלה ואצלי.

מיכאלה הייתה פעם מלכת סאדו, אבל לפני כשלוש שנים מצאה שהיא מעדיפה את הצד הכנוע של השוט, כלומר להיות שיפחה. הרבה מאוד הרימו גבות כשפתאום הפכה את עורה, אבל קיבלו אותה כמות שהיא וזהו ואני...

טוב, למרות שתמיד העדפתי את הצד השולט, מעולם לא היה ביני לבין מיכאלה דבר, אלא אם נכנה את הלילה ההוא ששנינו היינו שיכורים ועייפים ונרדמנו ביחד והייתה שם הרבה ארוטיקה אבל אפילו לא סקס מלא.  בכל אופן בביקור הנוכחי היה מעניין ונעים לה ועתה היא  שרועה על הספה שלי ולוגמת יין.

"אתה יודע מה הכי חסר לי בזה שאני לא מלכה" שאלה פתאום אחרי ששקעה להרהורים עמוקים.

"מה?"

"מסג' ברגליים. איך אני אוהבת את זה, ועבדים... חולים על זה הם יודעים לעשות את זה במשך שעות רבות"

"ועכשיו אף אאחד לא עושה לך מסג' ברגלים?" אני שואל ומחייך ומיכאלה מנידה את ראשה בשלילה, "אם כבר אז אני עושה את זה לאחרים".

אני קם מהכורסא, מתיישב לצידה ומבקש ממנה להסתובב. מיכאלה עם הרבה חיוך על הפנים מרימה את הרגליים מהשטיח מסתובבת אלי ומניחה את הרגליים שלה על בירכי.. "אז הנה, בשביל זה אני כאן" אני אומר ומותח באופן הפגנתי את האצבעות שלי ומתחיל לעסות את הרגליים היפות של מיכאלה.

"אווווו, זה טובבבב" היא אומרת בהנאה מרובה.

"האמת היא שמעולם לא עשיתי את זה לאף אחת. לא יודע למה, אולי כי תמיד היה לי בראש שאת זה עושים גברים כנועים לנשים דומיננטיות ואולי כי ... לא יודע, אבל עכשיו האלכוהול מאפשר לי לעשות את זה בלי שום מחשבות לוואי, שלא לדבר על זה שאנחנו ידידים, ומה זה מסג' רגליים בין ידידים.

אני עובר מאצבע לאצבע, מעסה אותה בעדינות, מלטף, ואחר כך עובר אל שאר כף הרגל, בחיי, יש לה כפות רגליים כל כף יפות אני חושב לעצמי ועובר אל הרגל השניה.

מיכאלה משמיעה קולות של פינוק מהצד השני של הספה ואני מרים אליה פנים, מחייך אליה. דחף קטן כמעט בלתי נשלט אומר לי לקחת את הרגל ולטעום אותה. אני מנסה להדחיק את הרצון הזה אבל הוא הולך ומתפשט בתוכי ולבסוף אני מרים את הרגל ומכניס אותה לפה. מכניס אצבע אחת ומוצץ אותה בשקיקה. בחיי, יש בזה משהו.

אני עובר לאצבע אחרת ופוזל אל מיכאלה. פתאום המבט המתפנק והחצי עייף שלה משתנה. היא מסתכלת עלי קצת נדהמת, קצת שואלת, אולי אפילו מתבלבלת. היא רגע מושכת את הרגל ואז מניחה אותה לי על הפה ואני מנשק ומלקק את כף הרגל. זה עושה לי את זה.

היא מרימה את הרגל השניה ומכוונת אותה היישר אל בין הרגליים שלי. היא משחקת איתה קצת ואז אומרת לי מופתעת שאני מחורמן. כן, אני אכן מגורה והזין שלי כמה לאיזה מגע נוסף. אני מכוון את הרגל שלה כדי שתמשיך להשתעשע שם בעוד אני ממשיך לאכול ולהתענג על הרגל השנייה.

ולפתע מיכאלה מושכת את הרגליים שלה, מניחה אותן על הרצפה, מסתכלת עלי רגע ואז נעמדת. "אני הולכת רגע לשירותים" היא אומרת לי בטון קשוח, "כשאני חוזרת אתה מחכה לי על ארבע כאן", מצביעה על השטיח כשאתה ערום לגמרי. "ברור?" והיא קמה והולכת ומותירה אותי עם סימן שאלה ענק.

מה אני עושה אני חושב לעצמי, לאן זה מוביל, יש לי בערך חצי דקה להחליט מה לעשות. זה לא הקטע שלי, אף פעם לא נמשכתי לזה... ובכל זאת אני מתחיל להתפשט וכשאני שומע את מיכאלה מורידה את המים ורוחצת את הידיים, אני ממהר להפטר מחלקי הלבוש האחרונים, נעמד על ארבע בדיוק במקום שהורתה לי. אני מרגיש איך הלב שלי הולם בעצמה.

מיכאלה חוזרת ונעמדת לצידי. "חכה רגע" היא אומרת לי וממהרת אל התיק שלה ושולפת משם רצועה ארוכה וקולר. היא מתכופפת ועונדת אותו לצווארי. אני מרגיש את הנגיעות שלה בי ונרעד מהתרגשות. זה לא יזיק אם אתנסה פעם אחת בצד השני" אני מנסה להרגיע את עצמי. היא מחברת את הרצועה אל הקולר סביב צווארי ומושכת.

הראש שלי נמשך והיא מתחילה להוביל אותי כמו כלב לאורך הסלון, הלוך וחזור ואני הולך. היא נעצרת רגע ליד הבגדים הזרוקים שלי. היא מרימה את המכנסיים ומוציאה מהן את החגורה. "תישען לפנים" היא מבקשת ואחרי דקה וחצי אני מרגיש את המגע בין החגורה לתחת שלי. יאללה, זה מרגש...

מיכאלה מודיעה לי שאני אקבל עשר כאלו, רק בשביל שאכיר, ואני שמכיר את כל כללי הטקס מתחיל לספור, אחת גברתי, תודה, שניים גברתי תודה. המכות אמנם לא חזקות, אבל אני מרגיש אותן היטב, הן הרי לא רק מונחתות לי על הישבן אלא גם על האגו... אני... הגבר הדומיננטי שהצלפתי כל כך הרבה פעמים בנשים נשלטות עומד עכשיו ערום, רגליים מפושקות לצווארי קולר ועכשיו אני חוטף כבר את ההצלפה השישית בתחת.

מיכאלה מסיימת בשלוש הצלפות כואבות שנדמה לי שמותירות סימנים עלי, לא שזה משנה לי משהו ואני מודה לה ואז היא מבקשת ממני להשכב על הגב כמו שכלב עושה.

אני נשכב מרים בירכיים, מקפל ידיים. ממש כמו כלב. מיכאלה נשענת מעל, מלטפת לי את הבטן, ואחר כך את צדי הבטן, בתנועות גדולות, ממש כמו שעושים לכלב ואני מוצא את עצמי נהנה לא רק מהנגיעות אלא מעצם הסיטואציה, מעצם "המשחק".

משחק? האמנם? מיכאלה מלטפת לי את הבטן ואז פתאום חושבת רגע וממהרת להוריד עצמה את המכנסיים ונשארת בתחתונים. איזה רגליים יש לה. היא מתיישבת על הבטן שלי הפוך, ומלטפת לי את הזין. לא אוחזת בו, אלא רק מלטפת והוא מתמלא ומתייצב. אלוהים ואז קמה ממני, מתיישבת לצידי ומסתכלת עלי.

"מה?" אני שואל.

"אני לא יודעת אם להמשיך?"

"למה?"

"כי... לא יודעת..." היא אומרת ואני מוצא את עצמי מתיישב רגע מולה. "אני רוצה שתמשיכי" אני אומר בשקט ומרים אליה עיניים.

היא נושאת אלי עיניים, עושה תנועות של כן עם הראש ופתאום מעיפה לי סטירה חזקה ואחריה עוד אחת. "אני רוצה שתמשיכי..." אומרת בקול חזק וסמכותי, "תמשיכי גברתי" ואני מהנהן, "כן גברתי, בבקשה, תודה גברתי"

היא מעמידה אותי על ארבע לצידה ואז מלטפת לי בקצה הגב, ויורדת למטה. אני מרגיש איך היא מעבירה אצבעות על הביצים, איזה רגע זה... ואז היא תופסת את שק האשכים בידה. חופנת אותו... "זה שלי" היא מכריזה ואני ממהר להסכים איתה, "כן גברתי" וכדי להמחיש לה ולי עד כמה זה שלה, היא מהדקת את האחיזה שלה וזה כואב, אבל אני סופג אותו בגבורה, מרגיש את התחושה הזו בפנים, תחושת השייכות שממלאת אותי. אני פתאום מבין דברים שמעולם לא הבנתי.

מיכאלה מניחה לביצים שלי ושוב משכיבה אותי על הרצפה ואז מתיישבת לי על הפנים. אני לרגע נחנק אבל מיד אני מתעשת, מתחיל ללקק אותה במעלה הירכיים, בצדי המפשעה. התחתונים שלה כל כך רטובים ועצם הגילוי מגרה אותי כל כך.

היא נעמדת רגע ומסירה מעצמה את התחתונים. הכוס שלה חלק ומגולח. היא לאט לאט מתיישבת עלי שוב הפעם ממש כשפתח הכוס מול פי ואני מושיט לשון לפנים מכניס פנימה, מרגיש אותה, היא כל כך רטובה. היא מתחילה לנוע, להזיז את האגן על הפנים שלי, לאונן באמצעותי, לפעמים אני מצליח לנשק וללקק את הדגדגן, לפעמים אני רק סטטי, לשון בחוץ והיא נעה עלי במהירות.

אני חש אותה הולכת ומתרגשת. הזין שלי מתפרע למטה, אבל אין לי שום גישה אליו. מיכאלה מהדקת את הברכיים שלה סביב ראשי וממשיכה לנוע עלי, לגנוח ואז היא נעצרת. אני מלקק אותה במהירות, מלקק חזק, והיא מתחילה לצעוק.... כן היא גומרת ובזכותי ואני כל כך נהנה מזה.

היא יורדת ממני ונשכבת לצדי, נאנחת, מרגיע את עצמה. אני בינתיים נוגע בזין שלי, מרגיש עד כמה אני מחורמן. אני לא יודע איך להמשיך אבל אז מיכאלה מחייכת אלי. "תעמוד על ארבע" היא מבקשת, ואני עושה כמצוותה. היא תופסת את קצה הרצועה הקשורה לצווארי, מושכת אותי אליה ואני מנשק אותה. "אני מרשה לך לאונן" היא לוחשת לי. אני מודה לה ברוב טקסיות "תודה גברתי" ושולח יד למטה, אוחז את הזין שלי.

אנחנו מתנשקים ארוכות ואני מאונן וזה כל כך מגרה, בייחוד כשהיא מכניסה לשון לפי. אני גונח חזק ואז מתחיל לגמור... לא חושב על כלום, רק על הגמירה החזקה שממלאת אותי ורק אחרי הכל אני קם, הולך להביא נייר טישו וגם מגבונים לחים, אני מנקה את הכוס של מיכאלה ואחר את הזין שלי.

שנינו מתחבקים על השטיח ומיכאלה מהרהרת בקול, "בחיי, אני מתהפכת חזרה, איזה כיף" היא אומרת ואני חושב לעצמי שמילא היא מתהפכת, אבל עכשיו גם אני מתהפך... מתהפך לגמרי.