המלכה של עמי
היה זה אחד המפגשים הכי משונים שהיו לי, כך חשתי כאשר התיישבתי בסלון ישראלי ממוצע מול אשה כבת גילי שנראתה אמנם טוב, אבל לא מעבר לזה. "רצית לדבר איתי?" חייכה אלי. שתיתי קצת מהקפה שהגישה לי. "אני מבינה שאת ה... מלכה של עמי?" אמרתי וזה נשמע לי מוזר כל כך לומר את זה.

היא חייכה קלות, "כן, והבנתי שאין לך עם זה בעיה".

"אני לא מבינה את זה, אבל אני מבינה שזה..." לא היו לי מילים מתאימות.

"זה צורך אצלו" היא פסקה וחייכה אלי, יש אנשים שזה הצורך שלהם וזה מאוד יפה מצידך שאת מרשה לו לעשות את זה. רוב הגברים הנשואים שפגשתי, עשו זאת ללא ידיעת הנשים שלהן".

שתקתי. אני חושבת שבעיקר רציתי להבין. זה לא שלא קינאתי ולא שאהבתי את הרעיון, אבל בנקודה מסוימת הבנתי שאם אני לא אצליח לספק לו את הצורך הזה, הוא ילך ויחפש אותו במקומות אחרים וכמו שדיברנו על זה, עדיף שזה יהיה בידיעה ואישור ולא מאחורי הגב.

"אני לא מבינה את זה" אמרתי.

"אני חושבת שאת כן מבינה, אבל את מסרבת לפגוש את זה בעצמך" היא אמרה ואני קצת התרעמתי בתוכי, מה היא בכלל יודעת עלי שהיא ככה מדברת.

"את ממהרת?" שאלה פתאום. עניתי שלא. "אז תשמעי, הרי עמי הוא לא העבד היחיד שלי" אמרה  "יש לי עוד כמה עבדים וגם שפחה. עוד מעט מגיעים שניים לסשן, אז אולי תישארי כאן ותצפי במה שאני עושה איתם".

לא ידעתי מה להשיב. הגעתי אליה כי רציתי להבין, לא רציתי לצפות, בטח שלא להשתתף. אמרתי לה את זה והיא ביטלה את דברי. "עזבי, את לא משתתפת בכלום. תשבי לך, תתרווחי, תסתכלי ואם תרצי ללכת, אז תלכי, אבל לפחות תביני קצת במה מדובר. לא עדיף ככה?"

היא צדקה ואני חשבתי לעצמי שהיא נחמדה מידי. באתי מראש עם הרבה דעות קדומות ועם רצון לשנוא אותה, אבל היא הייתה כל כך נחמדה וידידותית כלפי. הסכמתי. היא הזמינה אותי אל חדר השינה שלה. "אני רוצה להתלבש ולהתכונן" אמרה.

לא הייתה לה בעיה להתפשט מולי ולהתלבש בחזייה שחורה וסקסית ואחר כך תחתונים כאלו. היא עטפה את עצמה במכנסי לייטקס צמודים ונעלה לרגליה מגפיים שחורים חלקים. אחר כך התאפרה קצת... וכשקמה נראתה לגמרי אחרת מקודם. אם קודם לכן היא נראתה כמו בחורה חביבה, אולי אפילו מורתית משהו, הרי שעתה נראתה כמו אישה סקסית וקשוחה. התרשמתי.

"בואי תראי," היא פותחת לקראתי דלת סגורה."הנה חדר המשחקים שלי" אני מציצה אל תוך חדר שנראה כמו... אני אפילו לא יודעת איך. על קיר החדר היה מבנה מעין איקס מעץ, ממקומות מסוימים בתקרה השתלשלו שרשראות. על הקיר היו תלויים שוטים שונים. גם בארון הברזל בפינה שהיה פתוח, היה שם ציוד רב. הכי תפס את תשומת ליבי הכלוב הגדול שהיה בפינה. "זה עלה לי לא מעט כסף, אבל שווה" אמרה לי כשראתה שאני נועצת בו מבט. בפינת החדר ליד הכניסה היו שני כיסאות.

הפלאפון שלה השמיע צליל. "הם כנראה תכף יגיעו, אז רק תזכרי, אני לא אציג אותך ואת אל תדברי בכלל, רק תצפי בנו וכאמור, "אם משהו לא יראה לך, תמיד תוכלי לקום וללכת..."

בינתיים היא מחשיכה את הבית, סוגרת את כל התריסים, את האור, מדליקה קצת נרות ואז נשמעת דפיקה.

היא מסמנת לי לשבת בסלון ואז הולכת ופותחת את הדלת. הגבר שנכנס פנימה, מביא לה זר פרחים. "הו תודה" היא מחבקת אותו ומנשקת אותו על הלחי. היא נכנסת לרגע למטבח, ממלאת את כד במים ומכניסה לשם את הפרחים. הכל בסדר" היא שואלת והגבר שעומד בכניסה, עונה שכן. הוא רואה אותי, אבל לא שואל. היא נעמדת מולו, משלבת ידיים, "אתה יודע שהיום יגיע גם סלייב בי." היא שואלת והוא עונה שכן. "אז יש רק שאלה אחת שאין לי תשובה עליה" היא אומרת ופתאום נעשית קשוחה, "למה אתה עוד לבוש ועומד?" ולפני שאני מבינה מה קורה היא סוטרת לו בכוח על לחיו.

הגבר מפיל את עצמו על הרצפה. המלכה בועטת בו קלות בעוד הוא ממהר לפשוט את בגדיו. תוך פחות מדקה הוא ערום לגמרי ועומד על ארבע. היא מתיישבת עליו, מרימה רגל על רגל ומפליקה קלות לישבנו. "היום יהיה מעניין" היא מבשרת ושוב נותנת לו כמה מכות בישבן.

נקישות על הדלת מתריעות כי העבד השני הגיע. היא קמה מהבחור על הארבע ופותחת את הדלת. הגבר השני נכנס פנימה, מבחין בי, מבחין בגבר הערום על ארבע ומיד לאחר שהדלת נסגרת מאחוריו, הוא מפיל עצמו על הרצפה ומנשק את רגליה של המלכה. היא קוראת לו לעמוד על הברכיים ואז מלטפת את ראשו כמו שמלטפים ילד ואז סוטרת לו חזק במפתיע ופוקדת עליו להתפשט. גם הוא מתפשט בזריזות.

היא מעמידה אותו על ארבע לצד, נעמדת מעליהם, קוראת להם אפסים, כלבלבים ואז פוקדת עליהם שוב ללקק את רגליה.

אני צופה על המחזה בעניין רב ופתאום חושבת על עמי ומשהו בתוכי מתכווץ. גם הוא מתנהג ככה כשהוא אצלה. היא פוסעת במעין הליכה איטית והם על ארבע אחריה. הולכים אל "חדר המשחקים". אני מהססת לרגע ואז קמה מהספה והולכת אחריהם. בחדר המשחקים אני מתיישבת על אחד הכיסאות בצד ומביטה משתאה.

תחילה היא מעמידה אותם לכיוון הקיר, נוטלת את אחד השוטים ומתחילה להצליף בהם. ההצלפות לא נראות לי חזקות כל כך, לפעמים היא רק מלטפת אותם עם השוט, אבל ברגע מסוים היא עוברת להצלפות חזקות, קולן מהדהד בחדר. מידי פעם היא מפסיקה, בועטת קלות בהם, מכנה אותם בשמות גנאי וממשיכה להצליף.

קשה שלא לראות איך הישבנים שלהם הולכים ומאדימים, אבל היא לא מסתפקת בזה, אלא נוטלת מעין מחבט ומתחילה להפעיל אותו עליהם. אחרי כמה דקות ארוכות של הצלפות, היא עוצרת, לוקחת אוויר, מחייכת אלי ונגשת אל הארון ושולפת משם כמה חבלים.

היא נגשת אל כל אחד מהם כורעת מאחוריו וקושרת להם את הביצים. כשהיא מושכת בחבלים, הם הולכים צעד אחד לאחור. נראה שזה כואב להם למרות שהם לא ממש משמיעים קולות של כאב.

היא מושכת אותם עד שנעצרת, קושרת את החבלים מתוחים לווים הקשורים אל הקיר ואז נוטלת את הכיסא השני מתיישבת לפניהם. "קדימה כלבלבים, ללקק לי את הנעליים". הם מתקרבים אליה, אבל מתקשים להגיע. בכל זאת הם מותחים את עצמם, נקרעים כנראה מכאב. אחד מהם מצליח ללקק את קצה הנעל. השני קצת נמוך מהשני לא מצליח, מתאמץ. היא מצחקקת ברשעות קלה ולבסוף מושיטה את הרגל אליו. הוא מסתער על המגף ממש כמו כלבלב שמושלכת אליו עצם.

אני לא יודעת איך לאכול את זה. אני שותקת. היא בינתיים משחררת אותם מהווים, מצווה עליהם לשכב על הגב ניגשת אל הארון ושולפת ממנו שני נרות וכפפות חד פעמיות כאלו של בתי חולים. באיטיות רבה היא עונדת על ידה את הכפפות, נעמדת מעליהם ופוקדת עליהם להרים את הרגליים, לכופף אותם אל הבטן.

היא דוחפת לכל אחד בתורו אצבע לישבן ואז מכניסה לשם נר ומדליקה אותו. אוי, זה אכזרי אני חושבת לעצמי ובכל זאת, כשאני רואה אותם כך, עם הישבן האדום והמוצלף, כשהביצים שלהם קשורות, הרגליים מקופלות ובחור התחת שלהם תקוע נר דולק... משהו בתוכי זז, אני אפילו לא יודעת להסביר את זה, אבל משהו בתוכי מרגיש לי... אני ממש לא יודעת מה.

הנרות מטפטפים... החלב גולש חלק על הרצפה חלק עליהם... הם מתנשפים... גם אני מוצאת את הנשימה שלי הולכת ונעשית כבדה יותר ויותר.

היא מכבה את הנרות, לוקחת אחד מהם ומעמידה אותו אל האיקס שעל הקיר. היא מחברת את ידיו למעלה ומשחקת לו קצת בזין. הוא גבר נאה, שרירי, אני פתאום שמה לב שהוא מגולח... לאט לאט הזין שלו הולך ומזדקר. יש לו זין גדול, עבה. היא ממשיכה לאונן אותו והוא מתרגש. "טוב לך?" היא שואלת והוא עונה שכן. היא עוצרת רגע, הולכת ונוטלת אטבי ומחברת אותם אל הפטמות שלו.

זה כואב, אני חושבת ומבלי משים נוגעת לעצמי בחזה, כאילו מרגישה את הכאב הזה בעצמי. היא ממשיכה לאונן לו את הזין... ואז מניחה לו.

עתה היא עוברת אל הבחור השני. "אז מה אפס, נהנה?" שואלת אותו ברשעות ופוקדת עליו להתקרב אל הבחור השני. הוא על ארבע והיא מקרבת אותו עד שמעמידה אותו על הברכיים מול הזין של הבחור הקשור אל האיקס. "תראה איזה זין יש לו" היא תופסת את הזין היפה של הגבר הקשור, "יפה אה?" היא אומרת ואני מוצאת את עצמי גונחת, נושכת את השפתיים שלא לומר מילה.

"תלקק אותו" היא פוקדת עליו והגבר מלקק אותו. "עוד קצת" היא פוקדת והוא ממשיך ללקק. היא אוחזת בצווארו מכוונת אותו ופוקדת עליו להתחיל למצוץ והוא... בלי לערער על מצוותה מכניס את הזין הגדול והיפה לפיו ומתחיל למצוץ לו את הזין.

"ככה אני אוהבת" היא אומרת ואני חושבת לעצמי שזה אחד המחזות המחרמנים ביותר שראיתי בימי חיי. הגבר מצץ את הזין עוד ועוד בעוד היא מידי פעם מפליקה לישבנו, מידי פעם סוטרת לבחור הנמצץ.

אני מרגישה שזה מחרמן אותי ברמות ואני מנסה להבין מה קורה לי. האם לראות גבר מוצץ לגבר? האם המלכה שנראית פתאום כל כך זוהרת, האם המחשבה על בעלי שלפעמים הוא כזה? אני לא יודעת, אבל אני נעה על הכיסא מחככת את עצמי קלות.

היא עוצרת אותם. משחררת את הבחור הקשור ומעמידה את השני במקום. תוך כמה דקות הם בפוזה הפוכה, הגבר שנמצץ עכשיו עם זין בפה, מוצץ. יא - אללה, זה דבר זה. אני פותחת את הפה וסוגרת, מרגישה את השפתיים יבשות נורא. אני מצמידה ירכיים, מכווצת, מרפה, ושוב מכווצת. זה כל כך...

היא עוצרת אותם ופתאום נגשת אלי, גוחנת מעלי, " את רוצה להשתתף?" שואלת אותי בלחישה ואני נושפת כלפיה, "כןןןןן".

"תורידי את החולצה" היא אומרת לי ואני מורידה אותה מהר. "גם את המכנסיים" היא מבקשת, ואני בלי לחשוב, מורידה מעצמי את המכנסיים. "בואי" היא אומרת לי ונותנת לי יד. אני נותנת לה יד וחוצה את החדר בפסיעות איטיות אחריה. היא משעינה אותי אל הקיר ומתחילה ללטף אותי. אני מניחה לידיה לסייר עלי, לגעת בי. הוא שולפת אחד אחד השדיים שלי מתוך החזיה וצובטת לי את הפטמה. כואב, אבל נעים...

היא מורידה לי את התחתונים ואני לא רק שאני לא מתנגדת, אלא משתפת פעולה. כשהיא מכניסה לי אצבע לתוך הכוס, אני גונחת, "אהההה, זה טובבבב". היא מנשקת אותי על שפתי קלות ואז מושכת אותי, מורידה אותי אל הברכיים, מציבה אותי מול הזין. אני מביטה בזין הזה. הוא זקור.

"תלקקי" היא מבקשת ואני עושה כמצוותה, מלקקת, כל כך רוצה להכניס אותו לפה אבל ברגע שאני מכניסה את קצהו, היא נותנת לי סטירה קלה. "רק ללקק" פוקדת ואני מלקקת אותו בתשוקה.

"אתה" היא פוקדת על הבחור... היא משכיבה אותו ומכניסה את ראשו בין הרגליים הפשוקות שלי. "תלקק לה את הכוס" היא פוקדת עליו ואז מצמידה את הראש שלי אל הזין.

אני מוצצת זין של גבר קשור, גבר אחר מלקק לי בין הרגליים ואני... אלוהים, אני לא יודעת איפה ומה אני עושה. זה כל כך טוב, כל כך נעים. אני מאבדת את עצמי לגמרי ומתפוצצת...

זה לא נגמר, זה לא נגמר, הלשון בכוס שלי לא מרפה אלא ממשיכה ללחך ואני מתיישבת על פניו, מתפללת להרגיש את הלשון עמוק בתוכי. זה מטריף אותי לגמרי.  לרגע אני לא מפסיקה למצוץ.

ואז שוב, זה מתגבר בתוכי ומתפוצץ וממלא אותי.

"גבירתי אני צריך לגמור" אני שומעת את הגבר מעלי, מביטה עליו לרגע, "תגמור" היא מאשרת לו והוא פועם בפי ממלא אותו בזרע.  זה מדהים, זה מסעיר, זה פשוט... אני בולעת הכל וממשיכה ללקק ולמצוץ אותו גם אחרי שהוא הולך מתרכך.

"לכו להתלבש כלבלבים" היא פוקדת עליהם. השניים מתירים את עצמם ויוצאים מהחדר. היא נשארת איתי.

"עכשיו את מבינה?" היא שואלת וכל גופי מצטמרר.

"תגידי לי אם את מבינה או לא" היא מרעימה את קולה ואני מתנשפת, "כן, כן המלכה, אני מבינה"...