איך לשפשף זין?

שפשוף טוב ואיכותי זה אחד הדברים המהנים ביותר שגבר יכול לחוות.
עבודת יד טובה ואיכותית זה לא משהו שכל אחת יודעת לעשות. זהו אקט מיני שמצריך כישורים, טכניקה והמון מיומנות. כשכל אלו יירכשו, את תחזיקי בכוח רב בידייך היות שביכולתך להביא גבר לפסגת העונג המיני ולקחת אותו לשיאים מרגשים שלא כל אחת מסוגלת. עובדה זו מקנה לך יתרון משמעותי על כל אישה אחרת אצל כל גבר. זוהי הבטחה.

כשאנו מדברים על עבודת יד איכותית, אנו לא מתכוונים לשפשוף וגמירה מהירה. מדובר על אקט מיני ארוך, איטי, עדין ומענג שמטרתו לוא דווקא להביא את הגבר לאורגזמה כמה שיתר מהירה אלא בדיוק ההיפך- לענג אותו ולהשהות את האורגזמה כמה שיותר זמן עד שהיא פשוט תתפרץ ממנו ללא שליטה.
זכרי זאת. הגישה הנכונה פה היא קריטית לעניין.

שמן
ההכנסה לשפשוף המושלם הוא כמובן חומר הסיכה. שפשוף על יבש הוא שונה ב-180 מעלות משפשוף עם שמן נעים וחלק. ניתן גם להשתמש ברוק, אך שמן איכותי ארוטי או שמן עיסוי אחר זה כבר סיפור שונה לגמרי.

ראוי ציין כי קרם גוף או וזלין הם חומרים שלא מומלץ כ"כ להשתמש בהם מכיוון שלאחר זמן מה הם מכהים את התחושה בזין וכן מאבדים מהרכות והחלקלקות שלהם יחסית מהר.
מומלץ לחמם את השמן לפני המריחה שלו. ניתן לשים בקערית זכוכית ולהניח על תנור חימום בחדר כמה דקות לפני השימוש. כך הוא גם יישאר חם לאורך כל הטיפול כשתצטרכי מילוי מחדש.


קחי את הזמן...
הרעיון המרכזי של השפשוף הוא לענג אותו לאט ובארוטיות לאורך זמן.
ככל שתמשכי את האקט יותר זמן עד השפיכה, כך הוא יהיה חרמן יותר ובסוף גם יגמור חזק יותר.
הקפידי על תנועות עדינות ואיטיות כשאת מטפלת בו. זה המפתח העיקרי פה.


שמרי על קשר עין
שמירה על קשר עין מוסיף המון פלפל וקינקיות בזמן האקט. חשוב להסתכל אחד על השני ומידי פעם גם לדבר באמצע. שאלי אותו אם טוב לו ואיך הוא מעדיף את זה. קצת (או הרבה) דיבורים מלוכלכים גם משדרגים משמעותית את העניין...


תנוחות
עבודת יד טובה יכולה להתבצע בשלושה תנוחות עיקריות:
שכיבה על הגב – הוא שוכב על הגב, את יושבת בין רגליו הוא לצידו ומשפשפת. שדרוג שניתן לעשות הוא שתשבי לו על הפנים ותיהני ממין אוראלי טוב בזמן שאת מפנקת אותו.

ישיבה – הוא יושב במיטה או על הכסא, את יושבת מולו ומשפשפת. היתרונות של התנוחה היא שאפשר במקביל להתנשק, לדחוף לו אצבע לתחת, להתמזמז ועוד..

דוגי סטייל – בתנוחה זו האקט נקרא בדר"כ חליבת זין. הוא יושב על ארבע ואת מתיישבת מאחוריו, מושכת את הזין אחורה ומשפשפת לו. התנוחה נפוצה במשחקי שליטה בין מלכה ועבד. היתרונות שלה הן אפשרות מאוד נוחה לרימינג או עיסוי פרוסטטה במקביל.


טכניקת השפשוף
אחד הדברים החשובים ביותר בעבודת יד חלומית היא הטכניקה. כישורים ידניים מקצועיים לא נרכשים בין לילה. עלייך להתאמן מספר פעמים עד שתשכללי את כישורייך ותמצאי את השיטות הטובות והנוחות לך ביותר.
להלן סקירה של מספר טכניקות מעולות:

נגיעות עם הבוהן – זכרי תמיד להשתמש בבוהן. שפשוף עם הבוהן או בלי הבוהן זה עולם אחר לגמרי. על הבוהן להיות פעילה בנפרד מהיד ולהיות ממוקמת על אמצע הזין בחלק התחתון שלו. זה אחד האזורים הרגישים ביותר אצל הגבר ונגיעות עדינות שם מגרות מאוד.
העבירי את הבוהן בתנועות סיבוביות או מעלה ומטה בעדינות ובאיטיות.

שתי ידיים –עיסוי זין עם שתי הידיים זה מאוד ארוטי ומחרמן. הניחי אצבע אח על הזין עצמו ואצבע שנייה רק על הכיפה. ענגי אותו בעדינות בתנועות סיבוביות מגוונות או מעלה ומטה. ניתן לזרום עם שתי הידיים באותו כיוון או בכיוונים מנוגדים. לדוגמא: יש אחת מושכת כלפי מעלה ויד שנייה כלפי מטה. תנועה סיבובית של כל יד לכיוון אחר של השעון וכדומה.

הקצב – חשוב מאוד להשתמש במספר שיטות וטכניקות שפשוף במשך האקט. גם היד שלך מתעייפת וגם זה הרבה יותר מהנה לגוון טכניקות. חשוב מאוד לדעת להתאים את המעבר בין שיטה לשיטה באופן יעיל וזורם. זה ממש כמו שיר. כל בית יפה ומהנה בפני עצמו אבל צריך לדעת לקשר ביניהם ולעבור ביניהם בצורה זורמת וטובה.

רטט – הידעת שבאפשרותך לגרום לו לגמור עם הויברטור שלך או כל מכשיר מסאג'ר רוטט אחר? הניחי את המכשיר על החלק התחתון של הזין שלו, באמצע הזין ופשוט השאירי אותו שם. הקפידי לבצע לעיתים קרובות תזוזות קטנות מעלה ומטה כדי לא להקהות את החושים של הנקודה המגורית. המון טיפות של זרע קטנות ינזלו ממנו בתהליך. זה סימן שהוא מאוד מגורה ונהנה. המשיכי עד שהוא יגמור חזק. שימי לב כי שיטה זו יכולה להתמשך המון זמן מכיוון שהגירוי הוא מאוד איטי ועדין.


עיסוי אשכים
אי אפשר כמובן לשכוח גם את הביצים.
עיסוי אשכים  הוא אקט מאוד מגרה וארוטי. הקפידי לאורך כל עבודת היד לגעת מידי פעם באשכים. ניתן עסות אותם בשילוב עם שפשוף הזין או בנפרד ולתת לזין שלו קצת לנוח.


עיסוי בלוטת ערמונית
אחד הדברים המהנים ביותר שגבר יכול לחוות הוא עיסוי פרוסטטה.
עיסוי פרוסטטה הוא אקט של החדרת אצבע לרקטום של הגבר ועיסוי נקודת ה-ג'י שלו עד לשפיכה של נוזל דמוי זרע מהתחת שלו. פעולה זו נקראת גם חליבת פרוסטטה.
החדירי את האצבע שלך בערך 2-3 סנטימטר לתוך הרקטום שלו ועקלי את האצבע לכיוון הבטן. מששי את האזור עד שתרגישי בבליטה קטנה ועדינה. זו נקודת ה-ג'י. התמקדי בה וענגי אותה בעדינות. עיסוי פרוסטטה לבד הוא מאוד אינטנסיבי. בשילוב עם עבודת יד זה יהיה לו מאוד מחרמן  והוא כנראה יגמור לך מהר מאוד אז שימי לב להחזיק אותו קצר אם את לא רוצה שהוא יגמור לך במהירות.


השפיכה
רק לאחר שעבדת עליו לפחות שעה-שעה וחצי הגיע הזמן לתת לו לגמור. נכון שזה נשמע הרבה אבל זה בדיוק ההבדל בין פינוק רגיל לחלומי. אם את נהנית מהפינוק ועושה את זה בכיף אז הזמן גם יעבור לך מהר מאוד.
חשוב מאוד לא לתת לו לגמור לפני זה. אם את מרגישה שהוא הוך לגמור לך אחרי רבע שעה אז פשוט תפסיקי ותני לו להירגע קצת. לאחר מכן המשיכי בקצב איטי יותר. זה קריטי הנושא של בניית האורגזמה באיטיות ודחייתה ככל האפשר. רק ככה ניתן להביא אותו לשיא חדש ובלתי רגיל.
הנה כמה טיפים באיזה אופן לתת לו לגמור:
ליטוף עדין ואיטי בחלק התחתון של הזין.
שפשוף עם שתי הידיים בתנועות סיבוביות לכיוונים מנוגדים.
שפשוף עם שתי הידיים מעלה ומטה באותו כיוון.
שפשוף בשילוב עם עיסוי שק האשכים. לזכור לשים בוהן על החל התחתון של הזין.
שפשוף עם עיסוי בלוטת ערמונית.
שפיכה בתוך הפה שלך או על החזה
שפיכה לתוך הפה שלו – לקינקיים מביניכם. השכיבי אותו על הגב וכופפי את רגליו אחורה עד שהזין יהיה ממוקם מעל פיו.

צפי בסרטונים הבאים ותראי דוגמאות של שפשופים מקצועיים בליגה עולמית. בהצלחה!
סרטוני הדרכה ודוגמאות


המדריך למשפשפת

סרטון הדרכה לעבודת יד

שפשוף מהחלומות

לצפות וללמוד איך עושים את זה